Наскільки білими можуть стати мої зуби?

Зміна всього на два-три відтінки може помітно поліпшити практично будь-яку усмішку. Вашою метою має бути досягнення оптимальної для вас білизни зубів при збереженні їхнього природного вигляду.

Наскільки вам удасться відбілити свої зуби, залежить від багатьох факторів, на деякі з них ви можете вплинути (наприклад, можна вибрати хімічний або нехімічний метод відбілювання, або ж змінити відсоток активної речовини у відбілюючому препараті), інші ж фактори, наприклад, природний колір ваших зубів або їхня реакція на відбілювання, від вас не залежать.

Існує такий метод відбілювання, при якому відбувається активація відбілюючої речовини світлом, його іноді називають «кабінетне відбілювання». Результат — швидко, і найчастіше кардинально побілілі зуби.

Інший метод — виготовлені стоматологом на замовлення капи-аплікатори для домашнього відбілювання. Звичайно їх застосовують протягом двох тижнів, надягаючи на ніч або на кілька годин протягом дня.

Відбілюючі препарати, які продаються в аптеці або магазині, можуть містити меншу кількість активних речовин, ніж препарати, які застосовують стоматологи. Нижча концентрація може призвести до менш помітних результатів. Відбілюючі зубні пасти також допомагають упоратися з фарбуванням і підтримувати білизну зубів після відбілювання при досить невеликій вартості.

Більшість методів відбілювання дають лише тимчасовий ефект.

Пацієнти, які не курять і не п’ють каву або чай, часто не спостерігають ніякої або ж досить незначну зміну кольору зубів аж до п’яти років після відбілювання. У вашому конкретному випадку довгостроковий результат відбілювання залежатиме від ваших звичок і від того, які продукти харчування ви вживаєте. Якщо вам, як багатьом людям, важко повністю виключити зі свого раціону каву, чай, колу, червоне вино та інші продукти, що офарблюють, то, можливо, вам доведеться регулярно повторювати процедуру відбілювання.