Стоматологічні вініри зроблять Ваші зуби гарними

Стоматологічні вініри — це тонкі порцелянові пластинки, що кріпляться до передньої частини зубів, які забезпечують природний, привабливий зовнішній вигляд. Вони можуть бути використані для корекції зубів, що сколені, змінили колір, скривлені, зношені, нерівні або аномально розташовані.

Різновиди стоматологічних вінірів
Два найбільш поширені матеріали для виготовлення вінірів — це композиційний (пломбувальний) матеріал і порцеляна. Обидва типи вінірів можуть бути виготовлені зубним техніком у зуботехнічній лабораторії. Стоматологічні вініри, виготовлені у зуботехнічній лабораторії, кріпляться до зубів за допомогою композитного цементу. Порцеляна — тендітний матеріал, однак, надійно прикріплений до зуба, він стає міцним і довговічним. Вініри з композитного матеріалу можуть бути виготовлені безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта в стоматологічному кабінеті.

Як встановлюються вініри?
Стоматолог видаляє невеликий шар на поверхні зуба, з метою створення простору для розміщення вініра. Із зубів знімається зліпок і відправляється до зуботехнічної лабораторії. Потім, відповідно до форми, кольору зубів і параметрів ротової порожнини пацієнта виготовляється стоматологічний вінір. Вінір кріпиться до зуба за допомогою композитного цементу.

Догляд за вінірами
Стоматологічні вініри необхідно чистити так само, як і Ваші власні зуби. Щоденне використання зубної нитки і чищення зубів два рази на день зубною пастою із вмістом фтору допоможе Вам видаляти залишки їжі, перешкоджаючи розмноженню бактерій зубного нальоту. Проконсультуйтеся з Вашим стоматологом про те, які засоби догляду за ротовою порожниною вони рекомендують для підтримки довговічності Ваших вінірів.