Відбілювання в кабінеті стоматолога всього за одне відвідування

Ця процедура може проводитися практично кожному, у кого прорізалися постійні зуби. Лікар-стоматолог оцінить стан здоров’я вашої ротової порожнини і порекомендує оптимальний для вас метод відбілювання. Залежно від характеру і ступеня зміни кольору стоматолог запропонує один або декілька із наступних методів:

  • Професійне чищення для видалення зовнішньої пігментації, що викликана їжею і тютюном
  • Використання відбілюючої зубної пасти для видалення поверхневого фарбування між візитами до стоматолога
  • Підходящий відбілюючий гель або відбілюючі смужки для поліпшення результатів відбілювання
  • Відбілювання (у кабінеті лікаря або в домашніх умовах), для видалення плям або пожовтіння, які погано піддаються відбілюванню
  • Вініри або бондинг для виправлення нерівних або пошкоджених зубів або для досягнення конкретних результатів

Запитайте у свого стоматолога, який із методів відбілювання підходить для вас найкраще.

Найкраще піддаються відбілюванню жовті зуби. Коричневі зуби, сірі зуби або плямисті зуби від вживання тетрацикліну або надлишку фтору, можуть відбілитися нерівномірно.

Люди із захворюваннями пародонта або чутливих зубів можуть забажати утриматися від хімічних методів відбілювання..

Відбілювання не рекомендується, якщо на передніх зубах у вас пломби, коронки, вініри або тимчасові коронки під колір зубів — колір цих матеріалів при відбілюванні не зміниться, і вони будуть виділятися на фоні білосніжної усмішки. Ви можете обговорити зі своїм стоматологом інші методи, наприклад, вініри або тимчасові коронки.

Якщо у вас серйозні проблеми із зубами або щелепами, то коронки або вініри, рекомендовані для вирішення цих ортодонтичних проблем, можуть також допомогти вам здобути привабливу білосніжну посмішку.