Які препарати для відбілювання зубів можна придбати в магазині або в аптеці?

Вибір засобів для відбілювання широкий — від відбілюючих зубних паст, спеціальних гелів і смужок до спеціальних комплексів для відбілювання. Ці продукти, що продаються без рецепта, пропонують доступні варіанти відбілювання зубів, які є безпечними практично для всіх.

При регулярному застосуванні відбілюючі зубні пасти здатні ефективно справлятися з поверхневим фарбуванням. Вони також допомагають підтримувати ваші вибілені зуби у відмінному стані. На відміну від таких кабінетних процедур, як хімічне і лазерне відбілювання, щоразу, коли ви чистите зуби відбілюючою зубною пастою, ви боретеся з новими плямами, що виникають через каву, чай, тютюн або накопичення зубного нальоту. Відбілюючі зубні пасти допомагають зубам, що пройшли відбілювання, довше зберігати свій зовнішній вигляд.

Відбілюючі гелі справляються як з поверхневим, так і з внутрішнім фарбуванням. Оскільки такі гелі містять спеціальні речовини на основі перекису водню, швидше за все, зміни в кольорі зубів будуть помітнішими при використанні відбілюючого гелю, ніж при використанні тільки відбілюючої зубної пасти. Для відбілювання необхідно просто нанести відбілюючий гель на поверхню зубів пензликом-аплікатором відповідно до інструкції.

Відбілюючі смужки накладають двічі на день безпосередньо на зуби і носять по 30 хвилин.

Відбілюючі речовини, що входять до складу таких відбілюючих систем, часто мають нижчу концентрацію перекису водню, ніж ті, що використовуються в системах відбілювання зі спеціальними капами, які застосовують під контролем стоматолога. Відбілюючу речовину наносять на зуби, використовуючи спеціальні капи-аплікатори, які бувають двох видів:

  • Капи-аплікатори, що формуються, — це такі пристрої для зубів, які кип’ятять у воді та, надягнувши на зуби, прикушують, щоб вони набули форму зубів. Таку капу-аплікатор наповнюють відбілюючою речовиною і носять відповідно до інструкцій виробника.
  • Капи-аплікатори, що не формуються — найдешевший спосіб відбілювання. Вони працюють подібно до вищезгаданих кап-аплікаторів, з тією відмінністю, що їх не потрібно попередньо кип’ятити — замість цього ви просто вибираєте капу потрібного для вас розміру.

Вибір відбілюючих системи залежить від того, наскільки швидко ви хочете одержати результат, наскільки чутливими є ваші ясна і зуби, і скільки ви готові за це заплатити. При використанні будь-якого домашнього методу відбілювання ви ризикуєте відчувати тимчасову підвищену чутливість зубів або подразнення ясен. Перш ніж розпочати відбілювання, бажано проконсультуватися зі стоматологом.

Сюда нужно будет поставить ссілку на пасту Колгейт Оптик Вайт