Партнерство з Колгейт

Асоціація Стоматологів України

Асоціація стоматологів України заснована 23 жовтня 1994 року і нараховує близько 6 тисяч лікарів-стоматологів, зубних лікарів та зубних техніків, які об’єднані у 27-ми регіональних асоціаціях.

До її складу увійшли 43 колективних членів – приватні та державні клініки, фірми, спільні підприємства.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Асоціації: http://www.udenta.org.ua/


Асоціація Лікарів — Пародонтологів України

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація лікарів-пародонтологів України» була заснована 26 червня 2006 року на організаційних загальних зборах, на яких був затверджений устав Асоціації, вибраний відкритим голосуванням Президент «Асоціації лікарів-пародонтологів України» — доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки Білоклицька Галина Федорівна, а також керівний склад.

Основними задачами Асоціації є:

  • сприяння удосконаленню організації управління стоматологічної служби та основних форм та методів надання стоматологічної допомоги;
  • cприяння пропаганді досягнень стоматологічної науки та досвіду роботи стоматологічних організацій та впроваждення пріоритетних напрямків наукових досягнень в галузі стоматології.

Асоциація здійснює свою діяльність у відповідності до Конституції України, Закону України «Про об’єднання громадян» існуючого законодавства та Уставу «Асоціації лікарів-пародонтологів України».

Асоціація має 14 регіональних відділень по всій території України.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Асоціації: http://www.usperio.org.ua