Статті

Як правильно чистити зуби?

Правильний метод чищення зубів потребує, як мінімум, двох хвилин - Ви не помилилися, 120 секунд! Більшість дорослих є досить далекими від виконання цієї вимоги. Щоб навчитися визначати, скільки пройшло часу, для початку скористайтеся секундоміром.

Детальніше

Харчування

Правильне харчування означає споживання збалансованої дієти, при якій організм одержує поживні речовини, необхідні для оптимального здоров'я. Ваш організм щодня оновлюється, регенеруючи м'язову та кісткову тканини, шкірний покрив і кров'яні клітини.

Детальніше

Що таке сухість у роті?

Сухість у роті означає, що Ваш організм виробляє недостатньо слини, щоб підтримувати необхідний рівень вологи в ротовій порожнині. Сухість у роті буває у кожного, особливо, якщо Ви нервуєте, засмучені або знаходитеся в стані стресу. Однак якщо Ви постійно відчуваєте сухість у роті, це не тільки викликає неприємне відчуття, але і може призвести до інших порушень здоров'я або навіть бути симптомом серйознішого захворювання.

Детальніше

Ортодонтичне лікування пропонує корекцію неправильного прикусу

За даними Американської асоціації ортодонтії, 4,5 мільйона жителів США носить брекети та інші ортодонтичні конструкції з метою випрямлення зубів і виправлення прикусу та створення здорової і гарної усмішки.

Детальніше

Як носити ретейнер і доглядати за ним

Більшість ретейнерів - знімні, це означає, що їх потрібно виймати перед їжею, чищенням зубів або застосуванням зубної нитки. Тому ретейнери часто губляться. Більшість людей під час їжі загортають свої ретейнери в серветку, забувають про них, а потім змушені купувати новий зразок.

Детальніше

Для всієї сім’ї: питання, що часто задають, та відповіді

Багато експертів рекомендують годувати дитину грудьми, а не з пляшечки, оскільки це корисніше для загального стану її здоров'я. Однак годування грудьми, як і годування з пляшечки, теж може викликати карієс молочних зубів.

Детальніше