Яскраві усмішки — яскраве майбутнє

 

Діти повинні знати про важливість захисту зубів та ясен, перш ніж стоматологічні захворювання дадуть про себе знати.

Тому ми створили інноваційну Програму, яка є не тільки навчальна, але також і дуже заохочувальна для маленьких пацієнтів та їх родин.

Програма «Яскраві усмішки, яскраве майбутнє» була розроблена разом з Міжнародною консультативною радою з питань освіти, стоматологами та іншими експертами, та була протестована дітьми та вчителями у реальних шкільних класах.

За роки програма «Яскраві усмішки, яскраве майбутнє» включала в себе різноманітні компоненти та постійно оновлювалась, щоб залучати та надихати і вчителів, і дітей.

Ці високоякісні навчальні матеріали варіюються від відео до фліп-чартів, методичних посібників для вчителів, книжок та постерів.

Протягом Листопада 2016 року 823 українських лікаря-стоматолога проведуть безкоштовні навчальні уроки для дітей віком від 6 до 8 років.

В рамках уроку діти в ігровій формі отримають інформацію про правильну гігієну порожнини роту, навчаться доглядати за зубами та яснами та зрозуміють важливість своєчасного відвідування стоматолога.

Ініціатива компанії «Colgate» щодо здоров’я ротової порожнини «Яскраві усмішки, яскраве майбутнє»™ успішно охопила більш, ніж 650 мільйонів дітей на 30 мовах у 80 країнах світу.

Програма направлена на надання освіти дітям у сфері здоров’я ротової порожнини, приділяючи особливу увагу навичкам догляду за порожниною роту та покращенням гігієни. Вона навчає правильній техніці чистки зубів та флосингу, а також дозволяє зрозуміти важливість здорового харчування та регулярних оглядів у стоматолога.